O wydarzeniu

Biegniemy na dwóch dystansach: półmaratonu 22 km i ultramaratonu 52 km.

Biuro zawodów będzie czynne w piątek 26.08.2022 r. od 16:00 do 21:00 oraz w sobotę 27.08.2022 r. od 6:00 do 8:30. Biuro zawodów, start i meta znajdują się na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych nr 94a (gmina Przedbórz).

Miejscowość Góry Mokre położona jest kwadrans drogi samochodem od Przedborza, najłatwiej kierować się na Kielce i dalej na Góry Mokre. Szkoła jest po lewej stronie drogi, budynek klasyczny, nie sposób nie znaleźć W biurze zawodów uzyskacie mapę trasy, wszelkie informacje oraz pakiet startowy. Do odbioru pakietu zabierzcie ze sobą dowód tożsamości. Wszystko, czego nie potrzebujecie na trasie, możecie zostawić w depozycie w biurze zawodów. Start wszystkich dystansów zaczyna się o godzinie 9:00. Trasę oznaczymy żółtą folią (tam biegniemy) oraz czerwoną (tam nie biegniemy). W miejscach, gdzie łatwo się pogubić, umieścimy drogowskazy. Mimo tego, prosimy o zapisanie w zegarku lub telefonie tracka. Instrukcję instalacji i samego tracka umieścimy na stronie Fajnej Ryby.

Nie zapomnijcie o wyposażeniu obowiązkowym. Na trasie półmaratonu będziecie mieli jeden punkt odżywczy, na trasie ultramaratonu trzy. Znając organizatorów tych punktów, niczego Wam na nich nie zabraknie. Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą bidonu lub kubka wielorazowego użytku.

W razie: zagubienia się, kontuzji, braku sił witalnych, zejścia z trasy, złego humoru prosimy o kontakt z nami. Zapiszcie sobie numer: 508-321-185 (Marek). Postaramy się pomóc Wam jak najszybciej. Jeżeli szukacie noclegu, dzwońcie, również postaramy się pomóc w tej kwestii. Na mecie czeka na Was medal, napoje, ciepła zupa. Limit czasu: 7 godzin dla półmaratonu i 10 godzin dla ultramaratonu. Jeśli będziecie mieli problem ze zmieszczeniem się w limicie na trasie – poczekamy. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie lub w biurze zawodów.

Ultra Fajna Ryba organizowana jest dzięki współpracy z:

Przedbórz Jysk Lasy Państwowe Gmina Kluczewsko